Названо наступника міністра розвитку громад і територій Олени Бабак, яка подала у відставку

У п’ятницю, 17 січня, у Верховній Раді підтримали відставку міністра розвитку громад і територій Олени  Бабак. Рішення прийняли на комітеті з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування. За звільнення проголосували 21 член комітету.

“Рекомендувати Верховній Раді України … звільнити Бабак Олену Валеріївну з посади міністра розвитку громад і територій України. Доручити народним депутатам, членам комітету … розробити і внести на розгляд Верховної Ради України проект постанови про звільнення Бабак Олени Валеріївни з посади міністра розвитку громад і територій України. Рекомендувати Верховній Раді України проект постанови про звільнення Бабак Олени Валеріївни з посади міністра розвитку громад і територій України прийняти в цілому”, – повідомив голова комітету Андрій Клочко.

Відзначимо, що самої Бабак на засіданні не було. При цьому частина членів комітету наполягала, щоб в подальшому подібні рішення приймалися за участю посадових осіб, питання про відставку яких приймаються.

Також комітет запропонував призначити Дениса Шмигаль на посаду віце-прем’єр-міністра України – міністра розвитку громад і територій України. Зараз чиновник очолює Івано-Франківську обласну державну адміністрацію.

Відзначимо, що 2 серпня 2019 року президент України Володимир Зеленський представив нового главу Івано-Франківської ОДА Дениса Шмигаль.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *