ПІД ЧАС ТЕРАКТУ У КАБУЛІ ЗАГИНУЛИ 9 УКРАЇНЦІВ – ЗМІ

Раніше повідомлялося про одного загиблого.

Внаслідок нападу бойовиків на готель у Кабулі “Інтерконтиненталь” загинули дев’ять українців.

Про це повідомляє BBC із посиланням на поліцію Кабула.

За даними місцевих правоохоронців, під час теракту загинули 14 іноземців: 9 українців, один німець, один громадянин Греції і один громадянин Казахстану. Ще двоє іноземців не ідентифіковані.

Нагадаємо, 20 січня близько 21.00 кілька бойовиків напали на готель у Кабулі. За неофіційною інформацією, там відбувалася IT-конференція. Спочатку правоохоронці повідомили, що загинуло щонайменше п’ятеро людей, ще шестеро отримали поранення. Серед загиблих також двоє нападників, яких було ліквідовано.

Пізніше стало відомо, що серед загиблих також є один громадянин України. Однак міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що серед загиблих під час нападу на готель у Кабулі може бути більше українців, ніж повідомлялося раніше.

Президент України Петро Порошенко написав на своїй сторінці у ФБ: 

Шокований трагічною звісткою з Афганістану. Внаслідок терористичного нападу на готель у Кабулі загинули громадяни України, співробітники української авіакомпанії.

Висловлюю найщиріші співчуття родинам усіх загиблих.

За моїм дорученням МЗС терміново направляє до Кабула українського консула з Душанбе з метою проведення відповідних консульських дій. Також встановлено контакт з американськими консульськими співробітниками, які перебувають на місці теракту в Афганістані.

Доручив Кабміну надати всю необхідну допомогу для сімей українських громадян, які загинули в Афганістані.