Loading...

Названо найнадійніші банки України

Аналітики компанії Atlant Finance 5-й рік поспіль склали рейтинг найбільш стабільних українських банків.

4609_e7f3620fb79dea8e2c6d8a06e252a82d.png (142.82 Kb)

Зауважимо, що за 4 роки жоден банк з цього рейтингу не було ліквідовано.

Основними критеріями при складанні рейтингу були: здатність банку без затримки повернути депозити, якщо у нього з’являться фінансові проблеми або проблеми з погашенням кредитів та зростання заборгованості клієнтів, а також рівень підтримки акціонерів і держави.

Окрему увагу приділяли фактору власника з точки зору поповнення капіталу та ліквідних ресурсів, що є основою стійкості в стресових умовах. “Жоден банк, який належить державі або міжнародним фінансовим холдингам, не був визнаний неплатоспроможним в останні роки”, – коментують упорядники рейтингу.

Близькість до фінансових джерел – один з важливих показників, також при аналізі бралися до уваги: маркетингова політика, фінансова успішність, розвиненість регіональної мережі, рівень менеджменту, джерела фінансування, довіра клієнтів, рівень обслуговування клієнтів, рівень впровадження інформаційних технологій, рівень ІТ-безпеки банківських систем.

У цьому році ще щонайменше 5-10 банків залишать український ринок. Про таке в ефірі “5 каналу” заявив колишній заступник голови НБУ Олександр Савченко. “За моїми розрахунками і прогнозами цього року від 5 до 10 банків ще залишать банківський сектор. Причина тут одна — дуже поганий кредитний портфель, який виник як по вині НБУ і економічного блоку уряду, так і по вині менеджменту та власників банків,” — заявив він.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *