“Нацкорпус” сходив під АП, закидав будівлю свинями

У центрі Києва учасники акції, організованої “Нацкорпусом” з вимогою покарати винних у розкраданнях в оборонному комплексі, рушили з Майдану Незалежності до адміністрації президента через Європейську площу.

Як заявив лідер “Національного корпусу” Андрій Білецький, до участі в акції “День гніву” долучилися “понад 10 тисяч людей”.

“Незважаючи на таку погоду, усі вони прийшли, бо їм пече те, що відбувається”, – заявив Білецький, коментуючи вимоги націоналістів щодо покарання корупціонерів.

Він додав, що наступного разу “буде гарячіше”, якщо влада “не почує наші вимоги”.

 З імпровізованої сцени на Майдані виступали активісти та представники Нацкорпусу, а також мати Ірини Ноздровської та сестра нардепа Надії Савченко Віра.

Як повідомляє “Громадське“,  правоохоронці повністю перекрили урядовий квартал для руху автомобільного транспорту, перекрито в’їзди на вулиці Шовковичну, Інститутську, Лютеранську, Садову, Круглоуніверситетську і Липську.   На закриту територію можуть потрапити тільки мешканці прилеглих будинків.

Проїзд на підходах до адміністрації президента блокують машини поліції.

Під час акції під будівлею АП учасники скандували “Свинарчуків за ґрати!” та закидали АП з імпровізованої рогатки іграшковими свинями.

Також представники Нацкорпусу заявили про “побиття та затримання” кількох учасників акції у Полтаві, де 16 березня перебуває президент Петро Порошенко, які намагалися “задати йому питання”.

У МВС України повідомили, що ситуація у Києві “спокійна та контрольована”.

“Масові заходи проходять без порушень публічного порядку. У них бере участь близько 2 тисяч осіб”, – зазначено у повідомленні.

 
https://youtu.be/9Y4-mefMxFI
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *