Наступного тижня у ВР мають розглянути законопроєкт про всеукраїнський референдум

Наступного тижня у Верховній Раді депутати мають розглянути законопроєкт про народовладдя через всеукраїнський референдум. Про це повідомив заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук у відеозверненні

Стефанчук: “Наступного тижня запланований розгляд законопроєкту про народовладдя через всеукраїнський референдум.

Окремої уваги парламент планує приділити законопроєкту про інвестиційних нянь, яким передбачена державна підтримка інвестиційних проєктів зі значними інвестиціями”.

За словами Стефанчука, також розглядатимуться проєкти про систему громадського здоров’я, про віртуальні активи, та низка соціальних ініціатив, зокрема про підтримку дітей-сиріт та про захист населення  в період пандемії.
Нагадаємо:

  • Наприкінці жовтня до профільного комітету Верховної Ради надійшов терміновий висновок Венеційської комісії та БДІПЛ щодо законопроєкту про всеукраїнський референдум.
  • 18 червня Верховна Рада підтримала в першому читанні президентський законопроєкт про всеукраїнський референдум із необхідністю його доопрацювання до другого читання.
  • Проєкт закону передбачає 4 основних складових предмету, що може бути винесено на референдум: внесення змін до Конституції, зокрема щодо виборів і референдуму; питання загальнодержавного значення; питання зміни території України; питання втрати чинності законів чи їхніх положень.