Насірову оголошено остаточну підозру. Справу завершено – НАБУ

Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник заявив, що відстороненому голові Державної фіскальної служби Роману Насірову оголошено остаточну підозру.

Ситник зазначив, що справу буде передано до суду наступного тижня, передає Інтерфакс-Україна .

“Вчора йому було оголошено про підозру, й тому справа ця найближчим часом буде закінчена. Йому вже оголосили остаточну підозру. Прокурор вже погодив детективу остаточну підозру. Відповідно, справу вже закінчено”, – заявив Ситник.

26 червня Солом’янський суд Києва продовжив арешт Роману Насірова ще на два місяці поки триває розслідування в справі про преференції газовим компаніям нардепа Олександра Онищенка.

Раніше НАБУ та Спеціалізована антикорупційна прокуратура просили Солом’янський райсуд стягнути до держбюджету 100 млн гривень застави за Насірова, тому що він не виконав вимогу здати британський паспорт. Суд в задоволенні клопотання відмовив.

Британське посольство підтвердило наявність громадянства країни у Насірова і заявило, що він може постати перед судом у Великій Британії.


Згідно з даними НАБУ, в період з травня 2015 року по березень 2016 року Насіров прийняв ряд безпідставних і незаконних рішень про розстрочення сум платежів з рентної плати за користування надрами, задіяними в так званій “газовій схемі народного депутата Олександра Онищенка”, що завдало збитків державі на загальну суму 2,019 млрд гривень.

Насірова випустили з СІЗО в середині березня після того, як його дружина внесла 100 мільйонів гривень застави.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *