Нардепи просять СБУ з’ясувати походження “запису наради Гончарука”

Як повідос Укрінформ, з посиланням на заяву представника Кабінету міністрів у Верховній Раді Олени Шуляк, в кулуарах парламенту, нардепи з фракції “Слуга народу” звернулися до СБУ у зв’язку з оприлюдненням аудіозапису з нібито розмовою Прем’єр-міністра Олексія Гончарука із заступником голови НБУ Катериною Рожковою та міністром фінансів Оксаною Маркаровою перед зустріччю з Президентом Володимиром Зеленським.

О. Шуляк: “Зазначені аудіозаписи мають неабиякий великий резонанс у суспільстві. Але на сьогодні, станом на зараз, відсутня будь-яка інформація щодо достовірності та цілісності цієї інформації. Ми, група народних депутатів, звернулися до Служби безпеки України сьогодні для того, щоб вони організували всебічне дослідження для того, щоб встановити, по-перше, джерела походження такої інформації, по-друге – цілісність такої інформації, чи немає ознак монтажу чи втручання до звукової інформації”.

Депутат додала, що найголовнішим є встановити законність отримання цієї інформації. Депутати просять СБУ провести розслідування і поінформувати депутатів про його результати.

 За словами Шуляк, існує три шляхи, як ця інформація могла бути отримана, якщо вона є достовірною.

О.Шуляк: “По-перше, вона могла б бути отримана в рамках кримінального розслідування, якого, як ми знаємо, немає. По-друге – в рамках контррозвідувальної діяльності. Про таку діяльність нам невідомо. І третє, найбільш неприємне, така інформація може бути достовірною, якщо вона була отримана незаконним способом при встановленні технічних засобів у приміщенні високопосадовців, де проводяться наради”.

Важливо: Згідно з українським законодавством, питання про відставку уряду не можна розглядати протягом року з моменту затвердження програми діяльності Кабміну. Таким чином, уряд Гончарука має імунітет до жовтня 2020 ро

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *