Нapeшті! У депутатів почалась пaнiкa! У Зеленського зробили безпрецедентну заяву…

Доцільно переглянути кількість народних депутатів у зв’язку з скороченням кількості населення. Відповідну заяву зробив представник президента України Володимира Зеленського в парламенті Руслан Стефанчук.

Він підкреслив, що в суспільстві обговорюють кількість народних депутатів, яким раніше делегували свої повноваження. Представники президента у Верховній Раді вважають, що 450 депутатів було цілком достатньо, коли українців нараховувалося 52 мільйони.

«Коли ми після перепису побачимо, що нас 30 мільйонів, то навіщо нам 450 депутатів?», — сказав Стефанчук.

Раніше повідомлялося, що офіційний представник президента України Володимира Зеленського в уряді Андрій Герус розповів, що запропонує команда “Слуги народу” в якості енергетичних ініціатив.

«Ще на зустрічі з єврокомісаром з питань європейської політики сусідства  Йоганнесом, Зеленський говорив, що демонополізація енергетичних ринків — один з наших пріоритетів. Відкриття ринків для імпорту електроенергії будуть стимулювати конкуренцію.

Наприклад, електроенергія на біржі в Угорщині сьогодні дешевша, ніж тарифи українських вугільних електростанцій. Якщо відкриємо для них ринок, українські вугільні електростанції в умовах конкуренції знизять ціни», — розповів він в одному з недавніх інтерв’ю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *