Найєм заявив про стеження за ним і назвав організаторів

Слідом за депутатом Сергієм Лещенком, про стеження за собою заявив його однопартієць Мустафа Найєм. У кулуарах парламенту він розповів, що на нього збирають компромат.

«Ви можете зайти в інтернет і подивитися, що є нібито блогери або користувачі Фейсбуку, які зараз розміщують фотографії моєї сім’ї, заявляють, наприклад, про те, що моя мама, яка померла, коли мені було три роки, насправді жива, вони її десь знайшли », – сказав Найєм.

За його словами, за ним стежать останні три місяці, і йому нібито показували фотографії, зроблені в ході стеження. Її коріння депутат бачить в кабінеті Петра Порошенка.

«Його люди, конкретно пан Грановський і пан Кононенко (депутати з БПП), наймають адвокатів, людей, які розробляють стратегію знищення будь-яких антикорупційних дій. До них приєдналися пан Мартиненко і пан Пашинський (колишній і нинішній депутати з «Народного фронту») », – заявив Найєм і порівняв ситуацію з часом Віктора Януковича.

Найєм підкреслив, що йому нема чого приховувати, він повністю відкритий і все одно буде продовжувати робити те, що вважає правильним, «а час розставить все на свої місця».

Раніше розслідування Сергія Лещенка дозволило позбавити Миколи Мартиненка мандата, а Сергія Пашинського той звинуватив в пошуку компромату на себе, наприклад, в підробленої виписки з банку, згідно з якою Лещенко зберігав в «Ощадбанку Росії» 22 мільйони гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *