Найуспішніші в історії США. Трамп підсумував перші сто днів свого президентства

Президент США Дональд Трамп у своїй промові на ралі в Пенсільванії назвав перших днів свого перебування на пості “найуспішнішими в історії країни”. Про це повідомляє Fox News.

“Я дійсно вірю, що перші 100 днів мого керування були найуспішнішими в історії нашої країни”, – сказав Трамп.

Під час виступу на мітингу прихильників Трамп заявив, що саме під час його президентства армія США стане найкращою в історії країни.

Однією з головних заслуг, за словами Трампа, також є те, що він “повертає робочі місця”.

Президент США закликав “не турбуватися” з приводу стіни на кордоні з Мексикою, оскільки вона все одно буде побудована. Він додав, що масовий приплив мігрантів ніс загрозу для жителів США.

Як зазначає телеканал, після його слів натовп почав скандувати: “Побудуй стіну!”.

Трамп, виступаючи на ралі в Пенсільванії, висміяв Асоціацію кореспондентів Білого дому, журналісти якої зібралися на традиційну щорічну вечерю без нього.

“Знаєте, що відбувається зараз у Вашингтоні? Велика група голлівудських акторів і ЗМІ Вашингтона втішають один одного в банкетному залі готелю в столиці нашої держави. Вони зібралися на вечерю Асоціації кореспондентів Білого дому. Без президента”, – сказав Трамп натовпі прихильників.

У ході промови президента, який іронічно відгукувався про журналістів, натовп схвально гудів.

А ще “Під час промови Трампа хтось кинув в’язанку російських прапорів у повітря прямо перед камерою”  написав журналіст телеканалу CNBC Стів Копак

Раніше повідомлялося, що Трамп не виключає військову відповідь США на нові ракетні запуски КНДР.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *