Loading...

Найхолоднішими будуть дні напередодні Нового року

Цьогорічна зима в Україні загалом буде теплою, але з кількома періодами різких похолодань, які змінюватимуться потеплінням до позитивних температур. Про це повідомила завідувачка відділом кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди Українського науково-дослідного метеорологічного інституту НАН України Вазіра Мартазінова, передає УНІАН.

“Зима буде нестійкою. Якщо порахувати всю кількість днів, то за жовтень-лютий холодних днів набереться десь 20-25. А в інші дні температурний режим буде дуже високий, позитивний” , – зазначила вона.

Як повідомляється, зима в Україну прийде наприкінці листопада – на початку грудня. Завдяки рясним опадам сформується і сніжний покрив, який протримається щонайменше до нового року.

“Сніговий покрив ляже. На скільки промерзне земля в цей момент, і на скільки він буде високим, від цього залежатиме, чи зникне він із середини грудня. Мені здається, він протримається, тому що на початку грудня буде різке похолодання і наприкінці грудня буде похолодання і знову опади. Тобто сніговий покрив повинен бути цього року”, – повідомила Мартазінова.

Передбачається, що на Новий рік похолодання буде найсильнішим. Температура 28-31 грудня може досягти -18°C. Також порівняно холодні дні будуть 24-26 січня, 5-6 та 10-11 лютого. З середини лютого метеорологи очікують початку весняних процесів.

Крім того, стало відомо, що у найближчі дні, 7-9 жовтня, українцям слід очікувати незначного похолодання до -6°C вночі, після чого температура знову встановиться на порівняно високих для жовтня позитивних температурах.

За даними синоптиків, варто очікувати на похолодання і наприкінці жовтня. Так, 28-30 жовтня температура може доходити до -10°C вночі.

Нагадаємо, у жовтні українців попередили про різку зміну погоди.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *