Loading...

ЧЕРЕЗ РЯСНІ СНІГОПАДИ У ЗАТОРАХ ЗАСТРЯГЛИ 400 АВТІВОК – “УКРАВТОДОР”

Не всі водії дослухаються до заяв про обмеження руху.

Через рясні снігопади в заторах застрягли близько 350-400 автомобілів в Тернопільській, Хмельницькій, Івано-Франківській областях. Про це повідомляє прес-служба Укравтодору. Робота по розблокуванню машин проводиться із використанням потужної високопродуктивної техніки БАТ, ІМР, ротора, автогрейдера. В Укравтодорі зазначають, що одним з проблемних питань є безконтрольний рух великоваговиків на літній та зношеній гумі.

Також в агентстві нарікають, що не всі водії дослухаються до заяв про обмеження руху. Наразі для розчищення доріг задіяно близько 1 030 одиниць спецтехніки та 1 640 дорожніх робітників. Спільно з дорожніми організаціями до ліквідації заторів задіяні сили та засоби ДСНС. Також у черговому режимі перебувають до 490 одиниць спецтехніки в областях, які ще не постраждали від снігопадів.

Нагадаємо, фурам обмежено проїзд через Львівську, Житомирську, Хмельницьку, Тернопільську області, а також повністю закрито через сім районів Чернівецької області. Київська область закриває західні під’їзди з 6 ранку понеділка, 14 листопада. Частково закрита для вантажівок Вінницька область.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *