Набрав чинності закон про перенесення нововведень у ЖКГ

Набрав чинності закон № 2454-VIII, яким в Україні переноситься норма закону про житлово-комунальні послуги (ЖКП) про водопостачання, електрику, газ та поводження з відходами. Документ опублікований у суботу, 9 червня, в парламентській газеті «Голос України».

Закон про житлово-комунальні послуги передбачає право споживача укладати договори з постачальником послуги і повинен був набрати чинності 10 червня поточного року. Однак Кабмін не встиг підготувати усі підзаконні акти.

Норма закону про компослуги з водопостачання, електрики, газу та поводження з відходами набере чинності з 1 травня 2019 року, після завершення опалювального сезону. Водночас, з 10 червня цього року, почне діяти послуга з управління багатоквартирним будинком.

Також на 1 серпня 2020 року перенесено початок дії норми про штрафи для компаній за порушення термінів установки лічильників на тепло, гарячу і холодну воду. Змінами до закону «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» передбачено, що людям, які будуть встановлювати лічильники, відшкодують витрати у формі пільг та субсидій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *