На заводах “Укроборонпрому” виявили нестачу комплектуючих на 48 млн грн

Тільки за рік комісія з інвентаризації виявила на заводах державного концерну “Укроборонпром” нестачу комплектуючих на мільйони гривень.

Про це повідомив начальник Центрального бронетанкового управління Збройних сил України генерал-майор Юрій Мельник під час засідання ТСК з розслідування відомостей про розкрадань в армії.

“Зараз, за ​​наказом міністра оборони (Степана Полторака – Ред.), проводиться інвентаризації практично на всіх заводах. Це Одеський авіаційний завод, Київський бронетанковий завод, Житомирський завод радіотехнічного обладнання, Харківський, Львівський, Миколаївський, Житомирський бронетанковий заводи,” Мотор-Січ “, – сказав він.

Мельник зазначив, що проведення інвентаризації триває вже близько року, і комісія виявила велику нестачу комплектуючих до бронетанкового озброєння і іншим видам техніки (як машин, так і вузлів і агрегатів).

“Щодо бронетанкових заводів, то станом на сьогодні комісія виявила нестачу комплектуючих на суму 9 мільйонів гривень. На Львівському заводі – 1,7 мільйона гривень, на Миколаївському – 6,2 мільйона гривень, на Харківському – 19,7 мільйона гривень, на Житомирському – 8,3 мільйона гривень. У цілому це близько 48 мільйонів “, – розповів генерал-майор.

За його словами, після завершення інвентаризації всі документи передадуть до правоохоронних органів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *