НА ЗАКАРПАТТІ ВИЛУЧИЛИ НАЙБІЛЬШУ В ІСТОРІЇ УКРАЇНИ ПАРТІЮ КОНТРАБАНДНИХ ЦИГАРОК. БІЗНЕС “КРИШУВАЛИ” ПРАВООХОРОНЦІ

Нелегальний товар знайшли в Мукачево.

На Закарпатті виявили нелегально ввезених з-за кордону цигарок на 70 млн грн. Це найбільша партія контрабандних сигарет в історії України. Про це повідомляє Державне бюро розслідувань, яке протягом 27-29 червня провело спецоперацію спільно з СБУ.

“За попередньою інформацією, розповсюдження сигарет відомих світових брендів без марок акцизного податку здійснювалося за сприяння службових осіб правоохоронних органів. Тютюнові вироби розповсюджувалися на так званому “чорному” ринку України, а також переправлялися контрабандою до країн Євросоюзу”, – зазначили в ДБР.

Під час обшуків у складському приміщенні в Мукачево слідчі ДБР виявили та вилучили ящики із сигаретами без марок акцизного податку. Тоді ж надійшла інформація про перебування на території автостоянки, поруч з обшукуваним складським приміщенням, транспортних засобів, в яких також перебували сигарети невідомого походження без відповідних акцизних марок. Тож ДБР спільно з СБУ протягом останніх трьох днів провели 11 невідкладних обшуків цих автомобілів з причепами та напівпричепами.

“Під час них вилучено найбільшу партію контрабандних цигарок за історію незалежної України. За попередніми підрахунками, сума знайденого товару складає 70 млн грн. Крім цього, виявлено тринадцять вантажних автомобілів, які переміщали підакцизну продукцію”, – констатують у ДБР.

Кримінальне провадження зареєстроване за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 364 та ч. 1 ст. 204 Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *