На Рівненщині затримано всіх директорів лісгоспів

Сьогодні, 5 березня, на своїй сторінці в Facebook міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив про затримання 10-х посадових осіб, що мають відношення до лісгоспів Рівненській області.

Серед заарештованих – виконуючий обов’язки начальника і екс-керівник Управління лісового та мисливського господарства.

На Рівненщині затримано всіх директорів лісгоспів

«Співробітники Управління захисту економіки Нацполіціі спільно з Військовою прокуратурою провели спецоперацію по викоріненню корупційної складової в лісгоспах від нижчої ланки до верхівки», – пише про затримання чиновників глава МВС.

Говорячи про виявлену корупційну схему, Аваков зазначає, що для того, щоб спокійно працювати, директори лісгоспів давали керівництву десятки тисяч євро хабарів. Отримані суми вищі чиновники ділили з представниками контролюючих служб, домовляючись про позитивні результати їх перевірок.

«5 тисяч євро і 5 тисяч доларів привезли директора лісгоспів керівництву управління. Вказану суму повинні були передати перевіряючим з Держлісагентства за приховування виявлених порушень. Корупція в класичному вигляді, якісно задокументовані і ті, хто брав і ті, хто давав !!! »- пише міністр.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *