Loading...

Губернатор-мільйонер отримував допомогу по безробіттю

Глава Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук отримував допомогу від держави, маючи заощадження понад 15 млн гривень

Минулого року голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук отримав в якості допомоги по безробіттю 57 526 гривень. При цьому заощадження губернатора в 2015-му перевалили за 15 млн гривень. Про це йдеться в «Рейтингу губернаторів України», який підготував «Главком».

За доходами хмельницький обласний керманич Корнійчук входить до топ-10 найбагатших губернаторів України. Також у чиновника задекларовано 121 гектар землі. Однак значні заощадження, гектари землі і тисячі квадратних метрів нерухомості не завадили керівнику Хмельниччини оформити соціальну допомогу.

Найбагатшим губернатором України сьогодні є скандально відомий новий глава Миколаївської ОДА та представник Блоку Петра Порошенка Олексій Савченко, який нещодавно прославився на всю країну завдяки своїй безграмотності. Черговий український «проффесор» задекларував 611,2 млн у гривневому еквіваленті. Більшу частину цих грошей – майже півмільярда – Савченко зберігає в банках. Решта – готівка. Савченко – єдиний губернатор, чиї офіційно визнані накопичення перевалили за 100 млн грн. Всі решта керівників областей ідуть з помітним відставанням.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *