Loading...

Детективи НАБУ почали розслідування щодо першого заступника голови СБУ

Підставою для реєстрації кримінального провадження стали матеріали журналістських розслідувань.

У п’ятницю, 10 березня, Національне антикорупційне бюро України розпочало розслідування за фактом незаконного збагачення першого заступника голови Служби безпеки України. Про це повідомили у прес-службі НАБУ.

“Підставою для реєстрації кримінального провадження, відповідно до ст. 214 Кримінального процесуального кодексу України, стали матеріали журналістських розслідувань”, – зазначили у відомстві.

У свою чергу Спеціалізована антикорупційна прокуратура внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 368-2 Кримінального кодексу України

Повідомляється, що розслідування даних фактів доручено Головному підрозділу детективів Національного антикорупційного бюро України.

Як повідомила у Facebook речниця СБУ Олена Гітлянська, мова йде про першого заступника Голови СБУ Павла Демчину.

За її словами, він сам написав заяву до НАБУ з проханням зареєструвати стосовно нього кримінальне провадження, у рамках якого перевірити опубліковані у ЗМІ матеріали.

ли.

У середу, 8 березня, журналісти оприлюднили таємні статки Демчини, який згідно з декларацією офіційно мешкає у відомчому гуртожитку СБУ, не маючи власного житла, автівки чи заощаджень.

Раніше Національне антикорупційне бюро України оприлюднило на своєму офіційному сайті реєстр справ, які працівники бюро передали до суду.

Нагадаємо, Представник ЄС в Україні Хьюг Мінгареллі наголосив, що задля посилення антикорупційних органів (НАБУ і САП) треба створити антикорупційний суд. Про важливість створення антикорупційного суду наголосив і директор НАБУ Артем Ситник, який вважає вкрай неефективною роботу судів щодо резонансних справ, які розслідує бюро.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *