На Порошенка в Лондонський суд подали брати Суркіси

Повідомляє про це ZN.UA.

Брати Григорій та Ігор Суркіси подали до Лондонського міжнародного арбітражу позов проти п’ятого президента Петра Порошенка з вимогою компенсувати мінімум $140 млн за невиконані умови угоди, за якою він мав купити у братів частку в телеканалі “1+1”.

 Суд зареєстрував позов у відповідності з усіма процедурами. Протягом 4 місяців сторони мають передати суду весь пакет документів, доказів і вимог.

 Перше засідання суду може відбутися в травні.

Нагадаємо: 2 травня 2019 року олігарх Ігор Коломойський анонсував позов до Петра Порошенка, щойно він перестане бути президентом: “Я точно знаю, що в Англії проти нього готується позов, претензії з’явилися від Суркіса”.

Олігарх розповів, що Порошенко хотів викупити 50% прав на телеканал. Мовляв, Порошенко хотів викупити у Ігоря Суркіса 25% акцій телеканалу, а потім домовитися з ним про покупку ще 25%. Сума угоди Порошенка із Суркісом мала становити близько 240-250 мільйонів.

За даними журналістів ZN.UA, це було в 2015 році. Порошенко збирався заплатити за 25-відсоткову частку Суркісів $140 млн із розстрочкою на 8 років, але, уклавши угоду, передумав.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *