Гончарук подав у відставку

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук написав заяву про відставку і передав її президенту України Володимиру Зеленському з правом внести до парламенту.

Про це глава уряду повідомив у п’ятницю, 17 січня, на сторінці в Facebook. Прем’єр зазначив, що написав заяву, щоб “прибрати будь-які сумніви про повагу до президента”.

“Я прийшов на посаду виконувати програму президента. Він є для мене взірцем відвертості та порядності. Проте, щоб забрати будь-які сумніви нашої поваги та довіри до президента, я написав заяву про відставку та передав її президенту з правом внесення в парламент”, – заявив Гончарук.

В Офісі президента повідомили, що розглянуть заяву: “Президент України отримав подане прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком прохання про відставку. Глава держави розгляне зазначену заяву. Про результати розгляду Офіс президента України повідомить окремо”.

Також прем’єр-міністр відзвітував, що зробив за чотири місяці на посаді і розповів про плани.

Відзначимо, що раніше такі ж заяви написали і співробітники Офісу президента, не вказавши при цьому дату. У будь-який момент Зеленський може підписати документ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *