На подружжя із Вінничини, які загадково зникли, вже подали кілька заяв до поліції

На подружжя із Вінниччини, інцидент із загадковим зникненням яких разом із маленькою дитиною на Житомирській трасі обговорювала вся країна, поскаржилися до правоохоронних органів. Їх звинуватили у шахрайстві з грошима. Правоохоронці вже зареєстрували декілька заяв від потерпілих, розпочато нове розслідування. Про це OBOZREVATEL стало відомо з власних джерел 

Родину розшукували понад тиждень

Нагадаємо: йдеться про 34-річного Володимира Казьміна та його 48-річну дружину Оксану, які разом із 4-річним сином зникли 27 липня. Того дня подружжя зібрало речі й поспішно покинуло будинок у селі Яришівка, що в Тиврівському районі Вінницької області.

Рідним вони сказали, що їдуть на морський відпочинок в Одеську область. А вже через деякий час зв’язок із ними зник. Адже Казьміни вимкнули телефони, видалилине лише фото, а й всі свої сторінки в соцмережах.

Камери відеоспостереження востаннє зафіксували родину в їхньому чорному BMW на іноземній реєстрації на Житомирській трасі. Зниклих оголосили у всеукраїнський розшук, орієнтування щодо прикмет дорослих і дитини було розіслано всім поліцейським підрозділам у різних регіонах країни. Пошуками займалися рідні, допомагали в цьому й ЗМІ.

Прикметно, що в селі, де мешкала родина, зникнення пов’язували з великими грошима. За словами місцевих, Казьміни займалися бізнесом, зокрема обміном валют на ринку. Йшлося нібито й про мільйонні борги.

Через більш як тиждень, 4 серпня, Володимира, Оксану й маленького Микиту Казьміних виявили на Закарпатті. Із ними було все гаразд, дорослих і дитину після з’ясування обставин зникнення правоохоронці відпустили додому.

За даними співрозмовників видання, дорослі ховалися від великих боргів в одному з маленьких сіл Закарпатської області. Нині на них уже подано п’ять заяв від потерпілих про шахрайські дії – через те, що ті взяли гроші в борг, а самі зникли.

Правоохоронці вирішують питання про відкриття кримінального провадження за статтею 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Санкція передбачає накладення штрафу, покарання у вигляді виправних робіт чи позбавлення волі від трьох до 20 років із конфіскацією майна, залежно від обставин злочину. Розслідування і з’ясування всіх подробиць у справі триває.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram