На охорону чиновників у 2018 році з бюджету виділять 1,03 мільярда гривень

Фінансування державної охорони в 2018 році збільшили на 12%. Таким чином держохорона отримає більшу суму коштів від держави, тому що владі потрібен захист.

У новому державному бюджеті на 2018 рік передбачено збільшення фінансування Управління державної охорони України на 12% (122 мільйони гривень). Тепер ця сума складе 1,03 мільярда гривень.Про це йдеться в законі «Про Державний бюджет України на 2018 рік», який оприлюднений на сайті Верховної Ради.

Так, в державному бюджеті на 2018 рік передбачили збільшення видатків на охорону державних органів влади і посадових осіб. Сума витрат на ці потреби складе – 994 млн гривень.

Крім того, на будівництво і придбання житла для військовослужбовців Управління державної охорони України виділили 40 мільйонів гривень.

Для довідки зазначимо, що головні завдання спеціальної служби спрямовані на забезпечення безпеки Президента України, вищих посадових осіб держави. Також діяльність УДО направлено на охорону адміністративних будівель та об’єктів органів державної влади України. Зокрема, таких як Верховна Рада України, Кабінет Міністрів України, Конституційний Суд України, Верховний Суд України та інші.