Китайські компанії вже купили акції “Мотор Січ” – представник заводу

Hromadske

Китайські Skyrizon і Xinwei Group вже подали на узгодження в Антимонопольний комітет України (АМКУ) угоду з купівлі понад 50% акцій заводу “Мотор Січ”.

Деталі:  Директор із зв’язків з громадськістю ВАТ “Мотор Січ” Анатолій Малишзаявив, що китайські компанії вже купили акції заоду і тепер – “рішення за АМКУ”

“Коли воно буде – ми не знаємо”,  – зазначив Малиш.

Малиш не підтвердив інформацію видання The Wall Street Journal про можливий продаж заводу китайській компанії “Beijing Skyrizon Aviation”.

Раніше WSJ із посиланням на джерела в адміністрації повідомила, що США намагаються перешкодити покупці китайською компанією українського заводу “Мотор Січ”.

Нагадаємо, 

  • “Мотор-Січ” контролюється В’ячеславом Богуслаєвим та є одним з найбільших світових виробників двигунів для авіаційної техніки та промислових газотурбінних установок.
  • Повідомлялося, що китайські компанії Skyrizon Aircraft і Xinwei Technology Group в разі отримання дозволу Антимонопольного комітету на покупку понад 50% акцій компанії “Мотор Січ” нададуть авіабудівній галузі України грантове фінансування на суму 100 мільйонів доларів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *