На “мосту Кличка” тріснуло ще одне скло

Під час заміни захисного скла, пошкодженого на двох елементах підлоги нового пішохідного мосту над Володимирським узвозом у Києві, тріснув ще один елемент скляної підлоги.

Відповідне відео у Facebook опублікував “Київ.Оперативний“.

Світлина від Сергея Гайдая.

“Щойно, під час заміни побитого скла, ще одне скло втомилося”, – йдеться в дописі.

За словами представника Муніципальної варти, 26 травня скло тріснуло після того, як група невідомих малолітніх осіб почала стрибати на ньому.

Мер міста Віталій Кличко запевнив, що окрім камер спостереження, що встановлені на мосту, додаткові засоби відеоспостереження встановлять і знизу, під мостом.

Захисну скло-плівку, пошкоджену напередодні вандалами на новому пішохідному мосту над Володимирським узвозом у Києві, вже замінюють на нову.

Про це інформує міський голова Києва Віталій Кличко на своїй офіційній сторінці у Facebook, оприлюднивши відповідне відео.

За його словами, плівку на інших фрагментах підлоги теж для перевірки знімуть і ще раз оброблять герметиком.

 “Ще раз хочу підкреслити: Київ – наше з вами місто, наш дім. І те, як він виглядатиме, залежить від нас з вами. Давайте разом берегти і примножувати красу столиці! Мені, справді, боляче, коли хтось намагається спаплюжити те, що створювалося для мільйонів киян і гостей нашого міста”, – зазначив Кличко.

Нагадаємо:

  • У суботу 25 травня, до Дня Києва, у столиці відкрили пішохідний міст між Володимирською гіркою та парком “Хрещатий”, який має смугу для велосипедистів та дві оглядові тераски зі склом під ногами.
  • В обидва вихідних подивитися на міст прийшли багато людей.
  • Уже в неділю 26 травня на двох фрагментах пішохідної частини тріснуло скло.
  • Тоді Кличко повідомив: “Не виключено, що механічне пошкодження могло статися знизу скла (мосту). Розглядається версія того, що стріляли”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *