У Кремлі придумали, як “помститися” за недопуск Росії на Олімпіаду-2018

Росія відмовиться від абсолютно всіх трансляцій Олімпійських ігор-2018 в Пхенчхані (9-25 лютого), якщо національна команда РФ не буде до них допущена. Як повідомляє телекоментатор Василь Уткін у своєму Telegram-каналі, таке рішення було прийнято в Кремлі.

“У випадку, якщо буде прийнято рішення про неучасть російських спортсменів в Олімпійських Іграх в Пхенчхані, Олімпіада не буде показана в Росії ні в якому вигляді. Так, Олімпіада в цьому випадку буде просто проігноровано. І це не ініціатива телеканалів. Це рішення, прийняте на рівні адміністрації президента. День Ікс – 6 грудня “, – написав Уткін.

У Кремлі придумали, як "помститися" за недопуск Росії на Олімпіаду-2018

Нагадаємо, раніше Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) прийняло рішення не відновлювати членство Росії в організації. Російське антидопінгове агентство (РУСАДА) визнано таким, що не відповідає міжнародним стандартам.

Це було оголошено після засідання виконавчого комітету і ради засновників WADA у Сеулі.

“Для комітету було важливо працювати у Москві, щоб виконати дорожню карту. Але рекомендація ради засновників полягає у тому, щоб визнати РУСАДА таким, що не відповідає кодексу”, – сказав глава комітету WADA щодо відповідності Джонатан Тейлор.

Рішення WADA фактично поставило хрест на шансах Росії взяти участь у майбутніх Олімпійських іграх 2018 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *