На Львівщині чоловік створив справжнє американське ранчо

Незвичною, як для України, локацією для зеленого туризму є класичне американське ранчо у селі Лопушна за 35 кілометрів від Львова. Власник ферми Остап Лунь вирішив створити таку домівку для коней та місце для зеленого туризму після поїздки до США.

Власник ранчо продав швейний бізнес у Львові і переїхав до села. Коней Остап Лунь любив з дитинства, але наважився створити власне господарство лише після того, як два місяці подорожував Сполученими Штатами і на власні очі побачив, як влаштовані ранчо там.

“У житті бувають такі етапи, коли в тебе ніби все є: близькі люди, робота, достатньо матеріальних благ, але щось не так. У мене був саме такий етап, але я сів на коня і все стало так”, – розповідає фермер.

Остап поступово купував коней, збудував дерев’яний будинок у стилі ранчо і почав зустрічати туристів. Крім коней та бізнесу, фермер піклується про довкілля. На даху його будинку в Лопушній встановлені сонячні панелі, а ще фермер був ініціатором прибирання стихійного сміттєзвалища поблизу села.

На ранчо туристи можуть відпочити в оточенні природи та покататися на конях у справжніх ковбойських сідлах та капелюхах. Весь антураж ферми нагадує класичне ранчо: дерево, шкіра, солома. Навіть на портреті Тараса Шевченка письменника зображено у ковбойському капелюсі.

Олесь Лунь планує розширювати господарство та запрошувати більше туристів.

“Я б хотів, щоб люди більше проводили часу серед справжнього. Треба виїжджати за бетон. У місті ми настільки оточенні міським буттям, що навіть не розуміємо – справжнє життя зовсім інакше”, – говорить власник ранчо.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram