Мінсоцполітики планує створити єдиний соціальний реєстр з даними одержувачів соцдопомоги

Також Мінсоцполітики планує створити підсистему єдиних соціальних процесів

Міністерство соціальної політики планує створити на базі реєстру застрахованих осіб єдиний соціальний реєстр, який міститиме інформацію про всіх одержувачів соціальної допомоги. Про це повідомив заступник Міністра соціальної політики з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації Валерій Бушков на прес-конференції у Києві, пише УНІАН

Єдиний соцреєстр

«На базі реєстру застрахованих осіб буде створено єдиний соціальний реєстр, який міститиме дані про всіх одержувачів будь – яких видів соціальної підтримки, а також у ньому відображатиметься вся інформація про їх надання», – сказав він.

Перенесення даних з інших реєстрів

За словами Бушкова, для цього буде виконано перенесення даних з усіх реєстрів, пов’язаних з соціальною сферою.

Також Мінсоцполітики планує створити підсистему єдиних соціальних процесів.

«У ній централізовано і в автоматичному режимі будуть здійснюватися всі операції, ділові процеси, пов’язані з наданням будь – якого виду соціальної підтримки», – сказав Бушков.

Підсистема соціального казначейства

Заступник міністра також повідомив, що відомство створить підсистему соціального казначейства, за допомогою якої будуть здійснюватися всі фінансові операції, пов’язані з соціальною сферою.

“Зокрема, соціальні виплати йтимуть з бюджету безпосередньо на банківські рахунки громадян” – сказав він.

Крім цього, Бушков підкреслив, що ці підсистеми стануть частиною єдиної інформаційної системи в соціальній сфері, а їх запуск в тестовому режимі запланований протягом найближчих 6 місяців.