З`явилося нове фото одеситки, відомої своїм 2-метровим волоссям

Українка Олена Кравченко, яка є володаркою розкішного двометрового волосся, позувала оголеною. Відповідним фото поділився на своїй сторінці в Instagram фотограф на ім’я Сергій.

Так, дівчина з’явилася з розпущеним волоссям, прикривши своє тіло тільки довгою чорною накидкою. У кадрі вона загадково дивиться в бік, при цьому виставивши праву ногу трохи вперед

З`явилося нове фото одеситки, відомої своїм 2-метровим волоссям

Сама ж 36-річна мешканка Одеси в коментарях до публікації подякувала фотографу за шикарні фото, додавши, що результат перевершив всі її очікування.

Зазначимо, що Олена активно веде особистий блог в Instagram. Вона ділиться з підписниками красивими знімками, а також розповідає про найцікавіші події зі свого життя.

Що стосується волосся рекордної довжини, то його дівчина відрощує вже понад 30 років. Послугами перукаря вона користується вкрай рідко, лише іноді підстригаючи посічені кінчики. На миття голови Олені потрібно витратити цілу годину, тому робить вона це лише один раз на тиждень. Українка часто збирає волосся в тугий пучок – це одна з улюблених зачісок.

Більше фото Олени Кравченко можна побачити на її сторінці в instagram

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”