У столичній багатоповерхівці пенсіонер перетворив під’їзд на Версаль

У Києві є незвичайний під’їзд, який більше схожий на знаменитий Версаль. Фото незвичайної локації в спальному районі столиці показав паблік “Клуб корінного киянина”.

May be an image of у приміщенні

Незвичайний під’їзд розташований на вулиці Райдужна, 11а. А все це диво створив столичний пенсіонер Володимир Чайка своїм коштом.

Якщо в цю багатоповерхівку зайде людина, яка ніколи не була в музеї або в старовинному будинку, то вона буде в захваті – тут просто неймовірне поєднання стилів. І бароко, і модерн, і трохи класики. І все це у звичайній столичній багатоповерхівці!

Унікальні інтер'єри створив Володимир Чайка

У столичній багатоповерхівці пенсіонер перетворив під'їзд на Версаль

Тут і ліплення, і килими. Стіни під’їзду прикрашають репродукції полотен відомих художників. У закордонні музеї можна не їздити! У незвичайному будинку багато жіночих портретів.

За повідомленням видання “Сьогодні”, саме дружина надихнула творця перетворити під’їзд на шедевр.

У незвичайному під'їзді багато жіночих портретів
У столичній багатоповерхівці пенсіонер перетворив під'їзд на Версаль

Окрім картин, стіни цього дивовижного місця прикрашені позолотою, а біля сходових маршів установлено світильники “під старовину” і численні скульптури. Навіть стелі будівлі оздоблені різноманітною ліпниною – тут і янголята, і квіти.

Розкішний декор прикрашає навіть вхідні двері
May be an image of у приміщенні
May be an image of у приміщенні

Зазначимо, що якихось сто років тому під’їзди дохідних будинків столиці були також багато декоровані. Так що дідусеві-естету за такий екскурс у минуле, варто сказати ДЯКУЮ!

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”