Loading...

Якщо буде заміс: ветеран АТО дав поради українцям по боротьбі з колаборантами

Українське суспільство повинно бути готовим до фізичного знищення різного роду колаборантів в разі прямого вторгнення російських військ в Україну.

Про це в ефірі Обозреватель.LIVE заявив ветеран АТО, боєць 2 резервного батальйону Нацгвардії і 44-ї окремої артилерійської бригади Андрій Кобзар.

“Саме тому дуже корисно, що ми вже маємо кривавий досвід того, чому ці колаборанти сприяють, і що в результаті цього виходить. Це вже керівництво до дії! Якщо піде такий конкретний заміс, якщо дядько Путін вирішить кинути карту, то ти бачиш, що цю людину потрібно просто фізично знищити “, – вважає ветеран АТО.

При цьому Кобзар зазначив, що в нинішніх реаліях потрібно створити всі умови для некомфортного проживання подібних елементів в Україні.

“Що можна реально зробити? Навколо цих людей потрібно створювати атмосферу нетерпимості. Побачив” колорадку “на машині – постав цеглу на лобове скло і подзвони на гарячу лінію СБУ. І повідом, що я, проходячи, побачив колорадську стрічку, а на задньому сидінні, мені здається, лежить гранатомет. Приїжджайте і розберіться, будь ласка “, – додав він.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *