Міністри від “НФ” готові взяти Мартиненка на поруки. І це ті люди, які представляють державу, яка заявляє, що бореться з корупцією?

Суд над екс-нардепом Миколою Мартиненком ось-ось має початися.  Солом’янський райсуд Києва зараз буде обирати йому запобіжний захід.

Підтримати екс-нардепа приїхали міністри та народні депутати від “Народного фронту”. Зокрема, під судом були помічені міністр молоді і спорту Ігор Жданов, міністр освіти Лілія Гриневич, народні депутати Павло Пинзеник, Георгій Логвинський (на камери представився ще й Віце-Президентом Парламентської асамблеї Ради Європи! сором який), міністр інфраструктури Володимир Омелян.

 Фактично всі вони заявили, що готові взяти Мартиненка на поруки! А що роблять наші міністри в робочий час у суді, де обирається запобіжний захід для людини, яку звинувачують у відмиванні 17 мільйонів доларів? Що хіба із освітою в країні вже немає проблем, пані Лілія Гриневич? А Омеляна вже не цікавить колапс на дорогах після снігопадів? Чи міністр спорту вже навів порядок у своїй галузі?
До речі, з’явився ще один охочий поручитися за Мартиненка – це заступник голови Центральної виборчої комісії Андрій Магера! Картина, як кажуть, маслом….