Мамі віце-прем’єра Розенка належить дорогий будинок під Києвом (ФОТО)

Чиновник за декларацією бідний, а у мами – недешевий будинок

У сім’ї віце-прем’єр-міністра Павла Розенка є солідний особняк в передмісті Києва, який ніяк не позначений в декларації чиновника. Так, згідно з декларацією, Розенко разом з дружиною за минулий рік заробили 160 тисяч гривень. У них нібито немає ніякого нерухомого майна – ні квартири, ні будинку. Разом з тим, в 20 км від столиці, в Броварському районі Київської області, в селищі Погреби у Розенка є будинок, пише «Країна»

25_11

Триповерховий котедж 2007 року споруди офіційно оформлений на маму віце-прем’єра – Валентину Василівну Розенко. Як свідчить виписка з реєстру прав на нерухоме майно, акт купівлі-продажу був оформлений в 2009 році. Крім самого будинку на території близько 12 соток також розташований гараж на два авто і гостьовий будиночок зі зрубу. Такі маєтки в селі коштують близько 5 млн грн (такі ціни ми знайшли за оголошеннями в цьому районі).

Журналісти також зазначили, що дочка віце-прем’єра Анастасія, яка в цьому році закінчила школу, публікує на своїй сторінці «Вконтакте» знімки з геолокації в селі Погреби.

27_07

Нагадаємо, за правилами заповнення декларацій, мати не вважається членом сім’ї сина, а тому декларувати її майно міністр не зобов’язаний. Сам Павло Розенко так прокоментував інформацію про сімейне «гніздо» під Києвом: «по-перше, будинок коштує не 5 млн грн, а 1 млн грн, як і зазначено в документі (тобто за нинішнім курсом – всього $ 40 тисяч). По-друге, це будинок моєї мами, в якому вона живе вже 10 років. Я в ньому не живу. Будинок був куплений на гроші від продажу двох земельних ділянок на березі Дніпра, які належали нашій сім’ї. Всі суми продажу землі і покупки будинку були вчасно і в повному обсязі задекларовані. З них сплачено всі податки ».