Майбутня коаліція: нардеп Луценко назвав умови співпраці з новою владою

Депутат заначив, що Юлія Тимошенко погодиться на коаліцію з новою владою, навіть якщо не займе пост прем’єр-міністра.

Це зауважив народний депутат України Ігор Луценко у ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK.

Оскільки партії Володимира Зеленського «Слуга народу» все одно доведеться з кимось формувати коаліцію в наступному парламенті, Ігор Луценко прокоментував, чи готова до об’єднання «Батьківщина»?

«Батьківщина» готова до формування коаліції, якщо не зміниться ідеологічна концепція наших колег. Адже на сьогодні ми ще не побачили сформованої ідеології партії «Слуга народу», щоб вона було для нас чіткою і зрозумілою. До того ж, рано чи пізно Президенту чи його колегам доведеться коментувати ті болючі питання, які ще не були озвучені», – вважає Ігор Луценко.

Відповідаючи на питання про кадрові домовленості, депутат заначив, що Юлія Тимошенко погодиться на коаліцію, навіть якщо не займе пост прем’єр-міністра.

«Червоні лінії» для нас – це питання російської агресії. Якщо Зеленський дійсно піде на те, щоб організувати референдум щодо домовленостей з ДНР/ЛНР, чи Путіним щодо Криму або Донбасі – це неприпустимо.

Але наскільки мені відомо, то та резонансна заява, яку зробив новопризначений Глава Адміністрації президента Андрій Богдан, не мала чіткої ідеологеми. Адже навіть у самій Адміністрації цю заяву не сприймають надто серйозно. На мою думку, такі кроки – це наслідки того, що ще не всі заїхали у свої кабінети, а тому в організаційному плані – повний хаос», – підкреслив Ігор Луценко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *