Магазин, який видавав чеки з написом “Порошенко му @ ак, Донбас рулить” закрився

“Еко-лавка” на вулиці Солом’янській в Києві припинила роботу після візиту радника міністра внутрішніх справ Іллі Ківи і глави “Братства” Дмитра Корчинського, які виявили в ній чеки з написом “Порошенко мудак, Донбас рулить”.

Як передає кореспондент “Страни”, двері і вікна магазину наглухо закриті ролетами. Тим часом інші магазини мережі працюють як ні в чому не бувало. А співробітники навіть не чули про те, що сталося в їх торговій мережі.

“Вперше чую. До нас ніхто не приходив”, – сказала продавщиця в “Еко-крамниці” на Липковського і показала чек без будь-яких написів.

Магазин, який видавав чеки з написом "Порошенко му @ ак, Донбас рулить" закрився

За словами директора магазину Лариси, сталася хакерська атака.

“В одному з магазинів на касові апарати залили ці загальновідомі написи. І потім прийшли такі люди, які викликали поліцію. Касові апарати підключені до інтернету і, мабуть, там не було захисту від стороннього доступу. Підключилися до нього і залили те, що потрібно було залити, напевно “, – пояснила Лариса”Стране”.

Навіщо це було зроблено, якщо це дійсно так, співробітники мережі не здогадуються.

Магазин, який видавав чеки з написом "Порошенко му @ ак, Донбас рулить" закрився

В другом магазине торговой сети показали чеки, на которых не было не только надписей, но и вообще какой-либо информации о названии и адресе торговой точки.

“Я сомневаюсь, что такое (внести надписи на чеки) кто-то (из сотрудников) мог сделать. “Эко-лавка” – маленькая сеть, она не большая, чтобы таким заниматься. Мы не боимся, что кто-нибудь придет (с разборками). У нас нет причин к нам приходить”, – отметила продавщица.

Магазин, який видавав чеки з написом "Порошенко му @ ак, Донбас рулить" закрився

Напомним, советник главы МВД Илья Кива вместе с национал-радикалом Дмитрием Корчинским, купив товар в одном из магазинов сети “Эко-лавка” в Киеве, обнаружили на чеке надпись: “Порошенко мудак, Донбасс рулит”. Продавщица утверждала, что чеки подбросили и другие чеки не содержат такой надписи. Кива вызвал полицию и сотрудников СБУ, а также угрожал продавщице.