Президент про скандальну футболку сина: Це був Хеллоуін, вертеп, а його дружина стала ведучою на телеканалі “Україна”, який належить Ахметову, не порадившись

Президент Петро Порошенко заявляє, що вже поговорив із сином Михайлом, який вдягнув футболку з російською символікою на Хеллоуін, в якості театралізованого дійства.

“Про футболку. Я дійсно побачив цю фотокартку, я її не бачив раніше. Це фотокартка з private Instagram, вона стосується ночі на Хеллоуін – і це був вертеп”, – сказав український лідер на прес-конференції 14 травня.

 “Вертепна природа: хтось малювався чортом, хтось одів цю футболку. Там зображені 14-15-річні хлопці, які на Хеллоуін вирішили, що можлива така поведінка. Вони не є політиками”, – наголосив Порошенко.

“Я розцінюю – навіть у вертепі, навіть на Хеллоуін – таку поведінку абсолютно неприйнятною. З цього приводу в мене була розмова з моїм 15-річним сином. Я вас запевняю, я знайшов правильні слова для того, щоб він все зрозумів”, – заявив президент.

Син Порошенка засвітився у тенісці з надписом RSSIA

Син Порошенка засвітився у тенісці з надписом RSSIA

При цьому він додав: “Але це не є його футболка, він її не використовує в звичайному житті. Але навіть на Хеллоуін, я вважаю, що є недобрим”.

Як відомо, нещодавно в соцмережах гудів скандал стосовно того, що син Порошенка засвітився у тенісці з надписом RSSIA (Russian Summer School of Institutional Analytics) в Instagram Сергія з Росії, який уже закрито. Сам товариш Порошенка-молодшого має знімок у подібному реглані з написом “Russia”.

Президент Петро Порошенко заявив, що його дружина Марина стала ведучою на телеканалі “Україна”, який належить олігарху Рінату Ахметову, не порадившись з чоловіком. Про це він заявив на прес-конференції, з нагоди надання Україні безвізового режиму з Європейським Союзом.

“Перше. Я дуже люблю свою дружину. Друге. У нас дуже демократичні стосунки в родині і вона веде активну громадську діяльність. І чи збирається вона знімати цикл передач, не політичних, вона зі мною не радилася. Але я подивився анонс. І мені сподобалося . І третя позиція – давайте критикувати програму, коли ви її побачите. Вона ще не вийшла! А коли побачите, тоді критикуйте “, – сказав президент, відповідаючи на питання журналістки Тетяни Даниленко, яка попросила його прокоментувати цей факт.