Loading...

Людина Кернеса займався масштабними постачаннями товарів для “ДНР

Харківські судді наклали арешт на документацію.

В Харкові суд наклав арешт на документи і речі підприємства, яке займається поставками кабелів для телекомунікацій терористам “ДНР”.

У постанові Київського райсуду Харкова, прийнятого 1 вересня, сказано, причетна до депутата міськради Харкова фірма співпрацює з терористами.

Кримінальну справу, відкриту за частиною першою статті 258-3 і частиною третьою статті 212 КК України – “Створення терористичної групи чи організації, ухилення від сплати податків і зборів”, розслідують співробітники прокуратури.

Досудове розслідування показало, що жителі Харкова від імені ВАТ “Завод Південкабель” поставляють товари для телекомунікації “міністерству зв’язку” “ДНР”.

Поставки здійснюються через територію РФ за допомогою фіктивних фірм, зареєстрованих за кордоном.

Причетним до цього і чиновники ВАТ “Завод Південкабель”, які з січня по грудень минулого року ще й завищили податковий кредит з ПДВ за допомогою махінацій з фіктивним кооперативом “Практик”.

Власником більшої частини статутного внеску “Південкабелю” є ТОВ “Південкабель-плюс” яким володіє директор заводу і депутат Харківської міськради Володимир Золотарьов.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *