Лише 16 млн з 26 млн працездатних українців мають роботу, – Рева

Наразі рівень зайнятості від кількості працездатних людей в Україні становить 56% Про це під час засідання уряду заявив міністр соціальної політики України Андрій Рева, повідомляє Еспресо.TV.

Він зазначив, що протягом 2014-2015 років, через конфлікт на Донбасі, перед державою постала проблема щодо втрати громадянами великої кількості робочих місць. За цей період зайнятість населення зменшилась на 3 мільйона робочих місць.

“Рівень зайнятості на сьогоднішній день становить 56,2% від кількості працездатних людей в Україні. З 26 мільйонів людей працездатного віку (від 15 до 70 років) у нас на сьогодні зайнятими є трошки більше 16 мільйонів чоловік”, – наголосив Рева.

За його словами, якщо порівнювати такі результати з Польщею, яка має подібний демографічний показник, то у цій країні наразі працює 22 мільйона людей, які платять податки і роблять внески до пенсійного фонду.

А прем’єр-міністр Володимир Гройсман сьогодні на засіданні уряду заявив, що «не збирається утримувати службу зайнятості». «Я не збираюся утримувати безробітних. Я збираюся дати людям нормальну роботу і нормальну заробітну плату … Я просив би, щоб ви донесли це Службі зайнятості. Ні – розжену і приедемо тих людей, які зможуть нормально ситуацію там налагодити. Мені ці статистичні байки не потрібні », – сказав Гройсман.