Економіст заявив, що вартість кіловату електроенергії для населення може перевищити 5 гривень

Член Економічного дискусійного клубу Олег Пендзін заявив, що з 1 квітня 2021 року тарифи на електроенергію в Україні можутьзрости до 5,5 гривень за 1 кіловат. Як відзначити в ефірі телеканалу  Кyiv Live, тарифи з квітня можуть бути вирости в три рази, бо 31 березня закінчується дія спеціальних зобов’язань для «Укренерго».

«Потрібно завжди пам’ятати, що у нас тариф для населення діє до 31 березня. З 1 квітня у великий День сміху у нас може відбутися підвищення тарифів на електроенергію практично в три рази», – сказав економіст.

Пендзін оголосив, що зараз вартість електроенергії для промисловості значно вища. Крім того, промисловість доплачує своїм тарифом за низькі ціни для населення.

Однак після того, як дія спецзоб’єднання для «Укренерго» завершиться (31 березня) 70 млрд., які дотує промисловість, будуть розподілені між населенням. Тобто вартість одного кіловата автоматично зросте у три рази.

Пендзін підкреслив, що Кабмін вже повинен робити щось, щоб уникнути такого розвитку подій, що  почнеться «електричний Майдан».