КЛУБ “ШАХТАР” ЗАБОРОНИВ ДІТЯМ УЧАСНИКІВ АТО ВИЙТИ НА ПОЛЕ У ФУТБОЛКАХ “МІЙ ТАТО – ГЕРОЙ”

За ініціативою Федерації футболу учасників АТО діти українських вояків уже сім разів виводили на поле гравців команд прем’єр-ліги. І щоразу малі вдягають однакові футболки із написом “Мій батько – герой України”. Їх вдягали і самі футболісти. Однак вчора – за кілька годин до початку матчу – батьків попередили, що дітлахи мусять виходити на поле у своїх повсякденних курточках.

БО ДЛЯ НИХ:  “ГРОШІ-ПОНАД УСЕ“! – прокоментував цю подію політик і громадський діяч Микола Томенко.
Зате канал Ахметова щоденно нахвалює Порошенка і його дружину, мудрість реформаторів Яценюка і Гройсмана, радикальність Ляшка…;
а ті навзаєм підтримують і допомагають бізнесу Ахметова і К.
А ви ще вірити, що для них ” Україна – понад усе“? 
Ні, для них ” Гроші – понад усе“!

Про це в своєму блозі на Українській правді напсав і Єгор Фірсов, координатор політичної сили «Альтернатива».

«Схоже, що менеджери Шахтаря, як, ймовірно, і сам власник клубу Рінат Ахметов, не вважають учасників АТО героями. Виходить, що люди, які жертвують життями, в тому числі і для того, щоб Шахтар і Ахметов змогли повернутися додому – не герої. Вони навіть не варті того, щоб їх діти супроводжували футболістів перед початком матчу. Напевно, адміністрація Шахтаря порахувала подібну акцію сороміцькою або ганебною для клубу. Хоча ультрас Шахтаря масово йшли в АТО і організовували охорону патріотичних мітингів в Донецьку, але для керівництва клубу – це мало що значить.

Але хто ж тоді герої? Ті, хто розграбував і практично знищив Донецьк? Ті, хто тримає тисячі донеччан в заручниках і ті, хто не дає мільйонам повернутися до себе додому? Це герої Ахметова і його менеджерів? Тоді клубу пора переїхати ближче до “своїх” уболівальників, адже вони вже віджали Донбас Арену і базу Шахтаря »- пише автор.

«А взагалі, це зайвий раз демонструє, що твориться в голові у Ахметова. Погодьтеся, будь він хоч трохи прихильником України, ця ситуація була б неможливою. Мало було здати Донецьк і втягнути регіон в м’ясорубку війни, розуму це схоже не додало … »- резюмує автор.