Журналіст показав суми «відкатів» за банкрутства банків, – документ

Журналіст телеканалу Олександр Дубинський запевняє, що банківським менеджерам платять високі «винагороди» за те, що вони доводять до банкрутства потрібні фінансові установи.

«Про банківські зарплати в умовах кризи. Як ви думаєте, на яку винагороду може розраховувати топ-менеджер, який довів банк (навіть два – з урахуванням «Михайлівського») до банкрутства? У мене в руках документ, згідно з яким глава наглядової ради «Платинум Банку» Дмитро Зінков може отримувати до 1.5 млн доларів в рік.

Цей контракт пропонувався йому в липні 2015-го – однак НБУ не затвердив його на посаді через проблем з діловою репутацією (банкрутство банку «Надра»). Зараз Зінков – формально глава наглядової ради ПтБ, але фактично – виконує функції голови правління. Тому умови навряд чи помінялися», – повідомив Дубинський на своїй сторінці в facebook.

На думку журналіста, така висока оплата пояснюється тим, що менеджери доводять банки до «потрібної кондиції», попередньо залучаючи у населення кошти під депозити за надвисокими ставками.

«І мені от цікаво, які завдання має виконувати топ за таку зарплату в банку, який постійно балансує на грані банкрутства і за підсумками першого кварталу приніс акціонерам збиток 60 млн грн? Чи не доведення чи банку до ліквідації і до потрібної «кондиції»? І не на його зарплату у тому числі йдуть депозити, які ПтБ залучає під 27% річних?», – зауважив Дубинський.

Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2016/06/28/zhurnalist_pokazav_sumy_vidkativ_za_bankrutstva_bankiv__dokument_711669

ativ_za_bankrutstva_bankiv__dokument_711669

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *