Луценко перевершив Пшонку?

Я до кінця не вірив, але вчора на моїх очах Сергію Хаджинову і ще двом автомайданівцям таки вручено підозру, підписану прокурором ГПУ Шевченко А.Г.

За поїздку до януковича під час Майдану у автомайданівців забирали права керування і цим займались ДАІшники. У Хаджинова тоді теж забрали права. За поїздку до Луценка тим самим автомайданівцям цілком реально можуть дати від 4 до 7 років тюрми і цим займається ГСУ та ГПУ.
Луценко перевершив Пшонку?

Луценко перевершив Пшонку?

Ви запитаєте, при чому тут поїздка до Луценка, якщо злочин стосується «яєць Барни»?

У часи Майдану судили не за «поїздку до Межигіря» і не «за участь в акціях протесту», а за порушення, які начебто вчинили активісти, але усі знали, чому це відбувається.

Тут аналогічна ситуація – ГПУ побачила тяжкий злочин у тому, що автомайданівці ще у липні цього року трохи зіпсули піджак депутату БПП яйцями. Тоді ми були на мітингу під ВРУ та вимагали від депутатів зняти недоторканість з Розенблата, Полякова, Допкіна та ін. Депутат Барна агресивно відреагував на наші вимоги, провокував, за що і отримав трійку яєць.

Тепер за кидок яйця автомайданівцям цілком реально загрожує від 4 до 7 років тюрми. Ось такі стандарти демократії від Порошенка. Навіть за януковича такого не було.

Справа заведена Печерським УП поліції ще у липні і тихо би померла, якби не відбулась поїздка до розкішного маєтку Луценка. Саме після цього справу «яєць Барни» було реанімовано, витребувано з Печерського управління поліції і передано у Головне слідче управління.

Потім, ну дуууууже швидко саме прокурор ГПУ складає підозру і вже 18.12.17 відправляє підозру автомайданівцям ПОШТОЮ. Спішили так, що «підозрюваних» навіть жодного разу належно не викликали для вручення підозри.

Детальніше про цю ситуацію тут https://www.facebook.com/automaidan/posts/1767683426576331.

Сама підозра є просто нікчемною. Кидок яйця у політика не можна вважати побоями. Яйцями кидають у всіх політиків у всьому світі. Нещодавно такий випадок був у Чехії, де від яєць постраждав Президент Чехії. http://www.bbc.com/ukrainian/news-38489583. Але у демократичному суспільстві знають – це не злочин.

Те, що підозра є не лише незаконною, але й злочинною, слідчому, який вручав підозру, добре відомо, але він сказав прямо – «а що я можу зробити, тут вказівка з ГПУ».

Через 4 роки після Майдану таке, дійсно, страшно чути. На жаль, нічого не змінилось. І ГПУ і Поліція, при необхідності, сфабрикують скільки треба кримінальних справ, а слухняні суди знову запроторять кого треба за грати. І тут питання не Автомайдану, а кожного з нас.

Ну, Юрі вже втрачати нічого. Його репутація безнадійно втрачена. Тепер його доля – повернутись туди, звідки його достроково випустили.

А Порошенку варто задуматись, тікати ж вже нікуди.

Але найбільше задуматись потрібно кожному з нас.

P.S. До речі, колись Луценко вважав, що кидати яйцями у політика нічого страшного, але хіба Луценко колись відповідає за свої слова?

https://tsn.ua/…/lutsenko-yakshcho-kidayut-yaitsya-v-politi…

Roman Maselko, facebook.com

Фото зі сторінки ФБ Roman Maselko