Лікарі більше не їздитимуть до пацієнтів на виклики? Шокуючі нововведення в медицині!

Три години для прийому пацієнтів, а три години – для виїздів на виклики. Невдовзі така схема роботи медиків припиниться. Лікарі не їздитимуть до пацієнтів. Про це пише Tvoemisto.tv з посиланням на начальника управління охорони здоров’я Львівської міської ради Володимира Зуба

«Зараз виїзди ще не скасовані. Та є така пропозиція, як і в усьому цивілізованому світі, щоб лікарі на виклики не ходили. Такі зміни надають автономію лікарю і медичному закладові», – пояснив Володимир Зуб.

 За його словами, консультувати пацієнтів лікарі зможуть дистанційно, визначаючи регламент самостійно. «Вони перестають бути залежними від встановлених у радянський час регламентів. Якщо пацієнтові необхідно приділити сорок хвилин, то саме стільки приділяють, якщо ж достатньо однієї хвилини, то буде стільки. А, якщо нема потреби щоразу оглядати, то лікар може проконсультувати хворого телефоном чи через скайп – це вже залежить, як пацієнт і лікар між собою домовляться. Я проти того, щоб сімейні лікарі ходили на виклик», – сказав Володимир Зуб.

Нагадаємо, в рамках медичної реформи пацієнти можуть самостійно обирати собі сімейного лікаря. У МОЗ пропагують принцип «гроші ходять за пацієнтом», відтак зарплата лікарів залежатиме від їхнього навантаження. До одного лікаря можуть прикріпитися до двох тисяч пацієнтів.

Джерело