ЛІДЕР ПРАВОЇ УГОРСЬКОЇ ПАРТІЇ “ЙОББІК” ВІДВІДАВ ЗАКАРПАТТЯ ТА ПООБІЦЯВ ПІДТРИМАТИ АВТОНОМІЮ РЕГІО

Лідер угорської праворадикальної націоналістичної партії “Йоббік” Томаш Шнайдер в ході приватного візиту на Закарпаття заявив про підтримку “автономії регіону” від Києва.

Як повідомляє Mukachevo.net, про це Шнайдер заявив під час візиту на Берегівщину.

За словами Шнайдера, у довгостроковій перспективі “гарним рішенням було би, якби Закарпаття отримало автономію, аби вирішувати найважливіші питання одразу на місці, а не чекати, коли надійде чергове рішення від Києва”.

“Шнайдер наголосив саме на територіальній автономії Закарпаття, яка має передбачати також економічну автономію, мовляв, щоб гроші, зароблені на Закарпатті, залишалися у регіоні, а не йшли до Києва”, – пише видання.

При цьому у ЗМІ нагадали, що за підсумками 2017 року Закарпатська область на 73% є дотаційною, “відтак слова угорського політика виглядають відвертим популізмом”.

Нагадаємо, угорська партія “Йоббік” відома своїми радикальними націоналістичними поглядами, а також прокремлівською риторикою. Про їхню негласну підтримку сепаратистських настроїв на Закарпатті відомо давно, а 2014 року СБУ навіть забороняла тогочасним лідерам партії в’їзд до України через підтримку анексії Криму.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *