Loading...

У Порошенка заявили про повернення Яценюка у велику політику

Екс-прем’єр-міністр Арсеній Яценюк, який нещодавно “пригрозив” президенту Петру Порошенку “протитанковими ракетами”, збирається повернутися у велику політику і хотів продемонструвати свою “опозиційність. Таку думку в коментарі “Обозревателю” висловив заступник голови фракції Блоку Петра Порошенка Олексій Гончаренко.

“Останнім часом він часто робить якісь закордонні візити, зустрічається зі світовими лідерами, проводить прес-конференції. Він активізувався. Вважає, що антирейтинг, який у нього був на момент відставки, випарувався, і він знову зможе грати важливу роль в українській політиці “, – зазначив Гончаренко.

“Особисто у мене це викликає лише посмішку. У будь-якому випадку Яценюк не буде розвалювати парламентську коаліцію. Адже це рівнозначно достроковим виборам, а рейтинги партії Яценюка” Народного фронту “плачевні”, – зазначив Гончаренко.

За його словами, з іншого боку шанси Яценюка не такі вже примарні. “Люди у нас довірливі. Дають політикам і другий, і третій, і п’ятий шанси”, – підсумував нардеп.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *