Loading...

У Міненерго пообіцяли не проводити віялових відключень електроенергії цієї зими

Щоб убезпечити країну від можливих критичних ситуацій, було прийнято рішення збільшити обсяг запасу газу з 14,5 до 17 млрд кубічних метрів

У осінньо-зимовому сезоні 2016-2017гг. вдасться уникнути віялових відключень електроенергії завдяки надурочних запасам газу. Про це заявив радник міністра енергетики та вугільної промисловості України Костянтин Ущаповський в ефірі “5 каналу”.

За його словами, для того, щоб убезпечити країну від можливих критичних ситуацій, було прийнято рішення збільшити обсяг запасу газу з 14,5 до 17 млрд кубічних метрів. “Ця подушка дає нам гарантію того, що в разі виникнення форс-мажорних обставин, а це, перш за все – аномально холодна зима, ця подушка газу дозволить використовувати його на газомазутних станціях, таких як морські ТЕЦ і Запорізька ТЕЦ, тим самим не допустити віялових відключень електроенергії “, – заявив Ущаповський.

Також він зазначив, що за підрахунками енергетиків, для успішного проходження осінньо-зимового максимуму необхідно 14,5 млрд кубічних метрів. Нагадаємо, Міненерго підготувало стратегію забезпечення незалежності від вугілля із зони АТО.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *