Київстар зробив 4G безлімітним для усіх своїх абонентів

Із 3 грудня 2018 року до 14 січня 2019 року для усіх абонентів Київстар мобільний інтернет у мережі 4G буде безлімітним, тобто без списання мегабайтів. Скористатися ним можна буде одразу, без будь-яких налаштувань та без додаткової плати.

Що стосується передачі даних у мережах 2G/3G, там тарифікація здійснюватиметься відповідно до умов тарифного плану абонента, уточнили в компанії

4G-безлім діятиме як для нинішніх, так і для нових абонентів, незалежно від умов їхніх тарифних планів та форми обслуговування. Абонентам потрібно виконати лише декілька умов:

  • користуватись 4G-смартфоном та мати USIM-карту з підтримкою 4G;
  • бути в зоні покриття 4G-мережі оператора;
  • оплачувати пакет послуг згідно з умовами тарифного плану.
  • “У Київстар найбільше 4G-частот та базових станцій, котрі працюють у мережі четвертого покоління. Ми пропонуємо кращу якість інтернету для наших абонентів, і це підтверджено статусом Київстар як оператора з найшвидшим мобільним інтернетом в Україні. Тому до новорічних свят ми робимо 4G безлімітним, щоб всі наші абоненти могли самостійно переконатися у його перевагах”, – розповів директор з маркетингу Київстар Павло Даніман.

    У прес-службі Київстар також підкреслили, що 4G-абоненти отримують більше переваг від мобільного інтернету, адже його середня швидкість вища у 16 разів, а затримка у передачі даних (ping) менша у 2,5 рази порівняно з 3G.

    Перевірити, чи підтримує смартфон та SIM-карта зв’язок 4G, можна за допомогою коротких кодів *245*5# (для перевірки смартфону) та *245*4# (для SIM-карти). Замінити SIM-карту на USIM з підтримкою 4G можна зробити безкоштовно у всіх фірмових магазинах мобільного оператора.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *