Київська митниця ДФС приймала делегацію Державного митного комітету Республіки Білорусь

Делегація Державного митного комітету Республіки Білорусь на чолі з Головою комітету Юрієм Сеньком, за участю в.о. заступника Голови ДФС України Мирослава Продана та директора Департаменту організації митного контролю Олексія Василенка, відвідала Київську митницю ДФС.
Заступник начальника Київської митниці ДФС Кастітіс Панкявічюс, начальник митного поста «Бориспіль-аеропорт» ознайомили гостей з особливостями митного контролю та митного оформлення авіапасажирів у термінальному комплексі «Д» Державного підприємства «Міжнародний аеропорт «Бориспіль». Делегація мала змогу ознайомитися з технічним оснащенням митного контролю на «червоному» та «зеленому» коридорах, поспілкуватися про особливості  митного оформлення товарів з українськими митниками за стійкою консультації в зоні «Відліт».
Потім делегацію приймав митний пост «Східний термінал» Київської митниці ДФС. Гостям показали зону митного контролю поста, де оформляються вантажі, продемонстрували сучасну інфраструктуру логістичного центру, розповіли за специфіку та орієнтованість поста як на імпорт, так і на експорт.
Білоруські гості продемонстрували глибоку обізнаність в нюансах митного оформлення під час активного спілкування з українськими колегами, що свідчить про справжній професіоналізм представників Державного митного комітету Республіки Білорусь.

ГУ ДФС у Київській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *