Loading...

КИЇВ У ВІДПОВІДЬ НА РЕЗОЛЮЦІЮ СЕНАТУ НАТЯКНУВ ПАРИЖУ НА ТВЕРДІСТЬ

Після ухвалення переважною більшістю (301) французьких сенаторів резолюції щодо режиму санкцій Європейського союзу проти Російської Федерації посольство України закликало уряд Франції до «мудрості» та «твердості» у питанні його збереження. Про це йдеться у Twitter дипломатичного представництва України у Франції.

«Сенат проголосував за резолюцію, яка підтримує знаття санкцій з Росії. Очікуємо на твердість та мудрість уряду», – написали дипломати.

Разом з тим, посол України у Франції Олег Шамшур, коментуючи Укрінформу ухвалення Сенатом резолюції, сказав, що це не стало несподіванкою. «Такий розвиток подій очікувався після того, як відповідну резолюцію було ухвалено на Національних зборах Франції», – зазначив він. За його словами, одразу після 28 квітня з’явилася інформація, що подібна резолюція планується до ухвалення в Сенаті.

«Її внесли спільно представник «Республіканців» Ів Поццо ді Борго, сенатор, відомий своїми проросійськими настроями, який був у складі делегації парламентаріїв, що торік відвідували окупований Росією Крим, і сенатор від Соціалістичної партії пан Сютур», – розповів Олег Шамшур.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *