Суд дозволив взяти Мартиненка на поруки

Екс-нардепу Миколі Мартиненку обирали запобіжний захід

20 квітня детективи НАБУ затримали Мартиненка. НАБУ підозрювало екс-нардепа  Мартиненка у справі, в якій фігурує Східний гірничо-збагачувальний комбінат.

Міністр інфраструктури, міністр освіти і міністр спорту готові взяти на поруки екс-нардепа Миколу Мартиненка, якому суд сьогодні може обрати запобіжний захід.

НАБУ подаватиме апеляційну скаргу

Екс-нардеп від “Народного фронту” Микола Мартиненко під час судового засідання переконував, що не буде просити політичного притулку та не впливатиме на депутатів “НФ” та міністра юстиції Павла Петренка.

Про це Мартиненко заявив, виступаючи під час засідання Солом’янського суду м.Києва з обрання йому міри запобіжного заходу.

 “Я обіцяю на них не впливати. У підозрі вказано, що 5 народних депутатів були моїми помічниками, скажу більше – я ними горжуся”, – заявив екс-нардеп.

Також Мартиненко зазначив, що не збирається тікати з країни.

“Не дочекаєтеся, я політичного притулку не проситиму – на відміну від ваших керівників (глави НАБУ Артема Ситника   – УП), зокрема пана Сакварелідзе, з якийм у вашого керівництва добрі відносини”, – заявив він.

Також екс-нардеп додав, що не має відношення до компанії “STEUERMANN Investitions und Handelsgesellschaft mbH”.

Підсумовуючи, Мартиненко заявив, що сприйме “будь-яке рішення” суду.

“Те, що кажуть прокурори та НАБУ – вважаю неадекватним”, – додав він.

Під час виступу в суді Мартиненко також заявив, що справа щодо нього є сфальсифікованою і пов’язана із політичними амбіціями керівників НАБУ і САП – Артема Ситника, Гізо Углави та Назара Холодницького, повідомляє прес-служба “Народного фронту”.

“Взагалі формула, як працює НАБУ та САП, полягає в наступному: вручення підозри безпідставно, далі обрання запобіжного заходу – утримання під вартою, приниження людини, піар та політичні амбіції керівників цих організацій, за які я голосував”, – сказав Мартиненко.