Сільський голова Сомководолинської сільради передав собі у власність гектар землі

Завдяки вжитим заходам Переяслав-Хмельницького відділу Бориспільської місцевої прокуратури колишнього голову Сомководолинської сільської ради  Переяслав-Хмельницького району Василя Жука визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 172-7 КУпАП (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів) та призначено стягнення у виді штрафу в розмірі 3 400 гривень. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

Установлено, що в жовтні 2015 року, рішенням сільської ради передано у приватну власність сільському голові земельну ділянку площею майже 1 га для ведення особистого селянського господарства. Вказану земельну ділянку сільський голова передав собі у власність, підписавши вищевказане рішення, чим порушив вимоги Закону України «Про запобігання корупції», так як рішення прийняте посадовою особою у власних інтересах та на свою користь.

Крім цього, судом задоволено позовні вимоги прокуратури та скасовано рішення сільської ради, яке було прийняте в умовах реального конфлікту інтересів, щодо передачі вказаних земель у приватну власність.